Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 m |
| Platums | 10 mm |
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Produkta veids | Lenta |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.155 kg |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501714510 |
Krāsaina polipropilēna lente.
- Platums: 10 mm
- Garums: 10 m
- Izcelsmes valsts: Lietuva
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTE POLIPROPILĒNA 10MM 10M