AUGSTSPIEDIENA MAZ UNIVERSAL AQUATAK 125
€98,81
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Svars | 6.55 kg |
| Jauda | 1500 W |
| Maksimālais darba spiediens | 125 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 360 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Aquatak 125 |
| Spriegums | 230 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Nē |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 5 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Vada garums: 5 m |
| Svītrkods | 501814318 |
AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS BOSCH AQUATAK 125, 1500 W
Ātrā tīrīšana: ļauj veikt uzdevumu ar vismazāko piepūli. Tam ir uzlabots sūknis, kas nodrošina lielāku jaudu, uzlabots uzgalis 3 in 1 rotējošais uzgalis un uzgalis Pencil Jet.
Lietošanas ērtums: ļauj ātri uzsākt darbu, ērta lietošana un uzglabāšana. Padara darbu vieglāku un mazāk apgrūtinošu. Ir jauns rokturis salocītā un teleskopiskā roktura pacelšanai un lielāki riteņi labākai mobilitātei.
Klusa darbība: kluss komforts! Veļas mazgājamajai mašīnai ir palielināta skaņu absorbcija un klusāks sūknis.
Īpašības:
- Salokāms un pagarināts rokturis (870 mm)
- Izvelkamais rokturis
- Vieta, kur darba laikā glabāt pistoli
- Viegla uzglabāšana
- Uzglabāt armatūru ar tapu
- Jauns uzgalis 3 in 1 ar zīmuļa strūklu
- Pašiesūcošs sūknis
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGSTSPIEDIENA MAZ UNIVERSAL AQUATAK 125