Produkta informācija
| Ražotājs | PRYSMIAN |
|---|---|
| Vadītāja materiāls | Vara monolīts |
| Kodola dzīslas (xlpe) | 1.5 mm² |
| Daudzums iepakojumā | 100 m |
| Kodolu skaits | 3 |
| Produkta veids | Halogēnu nesaturošs kabelis |
| Zīmols | Prysmian |
| Modelis | XPJ-HF |
| Nominālais spriegums | 500 V |
| Izolācijas slāņa materiāls | Hibridizēts polietilēns (XLPE) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Korpusa materiāls | Polimērie maisījumi bez halogēna |
| Kabeļa forma | Apļveida |
| Vadītāja forma | Apaļš |
| Darba temperatūra | -15 - +70 °C |
| Degšanas klase: | Dca |
| Papildus informācija | Nominālais spriegums: 500 V. Izturība pret UV stariem: Jā. Izolācijas slāņa materiāls: Hibridizēts polietilēns. Degšanas klase: Dca |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501899005 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABELIS XPJ-HF 3X1.5 (100)