Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 314 - 732 cm |
| Platums | 47 cm |
| Kāpņu tips | 3 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 15.5 kg |
| Garums | 314 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 11 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501955812 |
Ja jums ir nepieciešamas ārkārtīgi augstas kāpnes jūsu mājsaimniecībā - šī ir prece tieši jums.
Universālās kāpnes Haushalt BL-E311 3x11 ir noderīgs rīks darbam mājās, viensētā vai gandrīz jebkurā citā vietā. Kad abas kāpņu daļas ir atlocītas un savienotas, tās sasniedz pat 7,3 metru augstumu. Apvienojot tos A formā ar vienu daļu, var uzbūvēt arī 3,1 m augstu konstrukciju.
Neskatoties uz augsto augstumu, kāpnes ir izgatavotas no alumīnija, tāpēc tās sver aptuveni 15,5 kilogramus. Tos ir viegli transportēt tur, kur tās ir nepieciešamas. Maksimālais svars ir 150 kg, un garantija tiek nodrošināta līdz 2 gadiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 3X11 BL-E311 307/755 CM H