Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Jauda | 1800 W |
| Svars | 4.2 kg |
| Sliedes garums | 35 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Produkta veids | Elektriskie ķēdes zāģi |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | UniversalChain 35 |
| Ķēdes biezums | 1.1 mm |
| Ķēdes posmi | 3/8" |
| Ķēdes nospriegojums | Bez atslēgas |
| Anti-vibrācijas sistēma | Nē |
| Trokšņa līmenis | 95 dB |
| Ķēdes zāģa komplektācija | Zāģa sliede, Ķēde |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā iekļauta papildu ķēde |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Svītrkods | 502375180 |
UniversalChain ar vadu ir izstrādāts maksimālam rezultātam ar minimālu piepūli
UniversalChain ar vadu, svars tikai 4,2 kg un ergonomiska konstrukcija maksimālam lietotāja komfortam. Jaudīgs 1 800 W motors ar 12 m/s ķēdes ātrumu nodrošina ātru zāģēšanu. Kompaktā Bosch SDS sistēma sniedz iespēju ķēdi nospriegot vienkārši un bez instrumentiem, kā arī veikt tehnisko apkopi. Liela, uz sānu vērsta eļļas tvertne ar ērti piestiprinātu vāku garantē vienkāršu automātiskās ķēdes eļļošanas sistēmas atkārtotu uzpildi. Izturīga atsitiena bremze nodrošina pilnīgu ķēdes apturēšanu drošības nolūkā. Šis ķēdes zāģis ir viegli lietojams un manevrējams, kas to padara ideāli piemērotu baļķu, zaru un mazu līdz vidēju koku zāģēšanai.
Viegli lietojams ar iespaidīgu rezultātu
12 m/s ķēdes ātrums iespējo ātru zāģēšanu
SDS sistēma: ķēdes nospriegošana un ieregulēšana bez instrumentiem
Zāģēšanas veiktspēja
UniversalChain 35 funkcijas un priekšrocības
SDS sistēma: ķēdes nospriegošana un ieregulēšana bez instrumentiem
Koncentriska SDS sistēma vieglai ķēdes nospriegošanai un nomaiņai bez instrumentiem.
Uz sāniem vērsta eļļas tvertne
Liela, uz sānu vērsta eļļas tvertne ar ērti piestiprinātu vāku garantē vienkāršu automātiskās ķēdes eļļošanas sistēmas atkārtotu uzpildi.
Droša un izturīga atsitiena bremze
Izturīgs rokas aizsargs ar integrētu atsitiena bremzēšanas sistēmu nodrošina pilnīgu ķēdes apstāšanos lietotāja drošībai, ja sistēma ir aktivizēta.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĶĒDES ZĀĢIS UNIVERSALCHAIN 35 + ĶĒDE