Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 262 mm |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Stādīšanas instruments |
| Zīmols | Fiskars |
| Svars | 0.08 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Mērskala uz instrumenta uzgaļa garantē dziļumu līdz 150 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502237051 |
Instruments paredzēts līdz 15 cm dziļu bedrīšu veidošanai stādīšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STĀDĀMAIS STOBRS 1057080