Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 50.2 cm |
| Platums | 24.1 cm |
| Augstums | 27.5 cm |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502025198 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INSTRUMENTU KASTE PRO 20IN