SKRŪVE PAŠGR.5,5X19 DIN7504K ZN 20GAB BL
Preces kods: 502035878
€0,53
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 19 mm |
| Diametrs | 5.5 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502035878 |








Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE PAŠGR.5,5X19 DIN7504K ZN 20GAB BL