SKRŪVE PAŠG.4,8X20 KOKA+EPDM ZN 15GAB BL
€0,48
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 20 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502035940 |









Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE PAŠG.4,8X20 KOKA+EPDM ZN 15GAB BL