Produkta informācija
| Ražotājs | GARDEN CENTER |
|---|---|
| Garums | 250 m |
| Platums | 6.35 m |
| Produkta veids | Agrosegumi |
| Zīmols | Garden Center |
| Svars | 27 kg |
| Biezums, µm | 17 |
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Stabilizēta pret UV starojumu, ilgmūžīga. Izmanto dārzeņu pārklāšanai atklātā laukā, neapkurināmās siltumnīcās un tuneļos. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502264057 |
Lielisks palīgs zemkopjiem cīņā ar nezālēm un ceļā uz labu ražu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AGROPLĒVE 17G 6.35M BALTA (250M)