Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Tapu tips | Abpusējās |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 120 mm |
| Diametrs | 8 mm |
| Produkta veids | Kniedes |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | M8 x 120 mm |
| Ar slēdzi | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Svītrkods | 502071022 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TAPSKRŪVE M8X120 ZN 4GAB