IZOLĀCIJAS NOŅEMŠANAS INSTRUMENTS 6-13MM
€18,90
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BAHCO |
|---|---|
| Produkta veids | Izolācijas noņēmēji |
| Zīmols | Bahco |
| Modelis | Wire Stripping Pliers 6-13mm |
| Garums | 120 mm |
| Svars | 0.044 kg |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502092696 |
• Noņemšanas jauda: no 6 mm līdz 13 mm
• Vienmērīga noņemšana pat grūti sasniedzamās vietās
• Paredzēts drošam darbam ar ergonomisku neslīdošu roktura formu
• Nav nepieciešams regulēt griešanas dziļumu
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IZOLĀCIJAS NOŅEMŠANAS INSTRUMENTS 6-13MM