Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
| Dzinēja cilindra tilpums | 146 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S461VHY-T6 |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2600 W |
| Dzinēja modelis | T6 |
| Darba platums | 45.7 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 250 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 750 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Svars | 33.23 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 98 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst akumulators un lādētājs |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502342889 |

Benzīna zāles pļāvējs- pašgājējs GRUNDER S461VHY-T6
- Pašgājējs zāles pļāvējs ar 146 cm³ benzīna dzinēju un elektrisko starteri ir ideāli piemērots vidēji lieliem un lieliem zālājiem.
- Pļaujmašīnas stumšanai nav nepieciešama spēka padeve, jo riteņus darbina dzinējs, un elektriskais vads netraucē, kas nozīmē mazāku nogurumu, strādājot ar smagākām kravām.
- Dzinēja apgriezienu skaits – 3000/min.
- Zāles pļaušanas augstums ir regulējams no 25 līdz 75 mm. Pļaušanas platums ir 46 cm.
- 60 litru zāles savākšanas maiss ir pietiekami liels, lai to nevajadzētu bieži iztukšot, taču tas nav pārāk smags, lai to nēsātu līdzi.
- Ja nopļautā zāle nav jāsavāc, ir iespējams izvadīt zāli caur sānu atveri.
- Šī efektīvā zāles pļāvēja lietderīga funkcija ir mulčēšana, t. i., nopļautā zāle tiek sasmalcināta un izvadīta caur pļāvēja aizmugurējo atveri, tādējādi dabiski mēslojot augsni.
- Ierīcei ir salokāms rokturis, kas atvieglo transportēšanu un uzglabāšanu ziemas sezonā.
- Lielākā vibrācijas vērtība – 4,663 m/s2 (K=1,5).
- Šai pļaujmašīnai ir 36 mēnešu garantija.


Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BENZ.PĻĀV. GRUN S461VHY-T6 46CM