PROFILIS T ALUM.ANOD.SUDRAB.MM1000X30X15
€2,08
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Anodēts |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 15 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502127330 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILIS T ALUM.ANOD.SUDRAB.MM1000X30X15