Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Putuplasts |
| Stiprinājums | Ar klipsi |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | MasterLine |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar stiprinājumiem „CH23“ - 000051050681 vai pielīmētas ar montāžas līmi. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502569034 |
Grīdlīstei piemēroti piederumi:
| Iekšējais stūris – 000101000886 |
| Ārējais stūris – 000101000887 |
| Savienojumi – 000101000889 |
| Uzgales – 000101000888 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PVC GRĪDLĪSTE 451 15X60X2.2 BRŪNA