URBIS MŪRIM SDS-PLUS D16X400X450 15643
€9,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 45 cm |
| Diametrs | 16 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas garums | 40 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502119617 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS MŪRIM SDS-PLUS D16X400X450 15643