CAURULE TERMISKĀ RC/PBF 1/2 12.7/6.4 M
€0,37
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Diametrs pirms saraušanās | 12.7 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 6.4 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Svītrkods | 502120561 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE TERMISKĀ RC/PBF 1/2 12.7/6.4 M