APDARES LĪSTE LUX E-33 A86X56X2000 MM B.
€3,14
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MARBET |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 56 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Marbet |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 86 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Izgatavots no presēta polistirola |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502191819 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE LUX E-33 A86X56X2000 MM B.