ŠĶĒRES DZĪVŽOGA TELESKOPFORTE TOOLS 20CM
€22,57
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 800 mm |
| Asmens garums | 200 mm |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Redukcijas mehānisms | Jā |
| Maksimālais griešanas biezums | 10 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Forte Tools |
| Platums | 190 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais griešanas biezums: 10 mm |
| Svītrkods | 502158210 |
Dzīvžogu šķēres Forte Tools
Dzīvžogu šķēres Forte Tools ir lieliska izvēle, lai efektīvi un viegli koptu dzīvžogus: piešķirtu vēlamo formu, samazinātu augstumu un platumu, retinātu zarus, lai ielaistu vairāk saules gaismas. Asmeņu garums ir 20 cm, bet maksimālais griešanas diametrs ir 10 mm. Šķērēm ir ērti un izturīgi teleskopiski alumīnija rokturi, kurus var pagarināt un saīsināt. To asmeņi ar redukcijas mehānismu atvieglo griešanu, jo tiek samazināts nepieciešamais spēks un palielināta griešanas jauda. Šīs šķēres ir lieliski piemērotas ne tikai dzīvžogu veidošanai, bet arī dažādu atsevišķu augu kopšanai: tūjām, bukšiem, īvēm utt. Šķēru ērts un funkcionāls dizains palīdzēs ātri un bez piepūles sasniegt vēlamo rezultātu. Instrumentam ir 3 gadu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES DZĪVŽOGA TELESKOPFORTE TOOLS 20CM