BR. AL.KNIE.PUSAP.G.4.0X1050GAB.RAL8017
€0,60
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 mm |
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL8017 |
| Kniežu materiāla biezums | 4.5 - 6.5 mm |
| Svars | 80 kg |
| Papildus informācija | Garums: 10 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 4.5 - 6.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176034 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BR. AL.KNIE.PUSAP.G.4.0X1050GAB.RAL8017