B.AL.KNIEDE PUSAP.G.3.2X8 50GAB. RAL8017
€0,56
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 8 mm |
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL8017 |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 3 mm |
| Svars | 50 kg |
| Papildus informācija | Garums: 8 mm. Diametrs: 3.2 mm. Kniežu materiāla biezums: 1 - 3mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176119 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: B.AL.KNIEDE PUSAP.G.3.2X8 50GAB. RAL8017