Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 103 mm |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Stādīšanas instruments |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 117 mm |
| Augstums | 243 mm |
| Svars | 0.25 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502237050 |
- Lieliski piemērots ziedu sīpolu un nelielu stādu stādīšanai.
- Ierīces sānos ir iebūvēts dziļuma mērs.
- Paredzēts sīpolu stādīšanai līdz 65 mm platumam.
- Stādīšanas dziļums 125 mm.
- Izgatavots no izturīga, laika apstākļiem izturīga „FiberComp“ materiāla.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STĀDĀMAIS RĪKS 1057079