Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Skrūves tips | Izliekts |
| Garums | 12 mm |
| Diametrs | 12 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Standarts | DIN 580 |
| Produkta veids | Skrūve |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Ar slēdzi | Nē |
| Izturības klase | 8.8 |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Garums: 12 mm. Diametrs: 12 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502242335 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE AR CILPU DIN580 MA12 ZN 2 GAB.