Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Pārklājums | Karstā cinkošana |
| Garums | 140 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502254277 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIPRINĀJUMA PLĀKSNĪTE 40X140X2 MM