VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 NOROZ L
€44,80
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMA DURVJU STABA 10-14CM VERTIKĀLA NORVĒĢIJAS OZOLS LABĀ PUSE 3 EŅĢES. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416863 |
- Aploda izgatavota no 22 mm MDF plātnes.
- Aplodas platumu var regulēt 40 mm diapazonā.
- Komplektā: divas vertikālās aplodas daļas; starpposms; 3 eņģes.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 NOROZ L