Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 21 cm |
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas garums | 15 cm |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Svītrkods | 502258780 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SDS+BETONA URBIS HAUSHALT 6X150X210MM