Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Svars | 5.1 kg |
| Jauda | 1500 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 930 rpm |
| Sitieni minūtē | 0 - 4600 |
| Trieciena enerģija | 0 - 5 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | Z1C-SKT-3211SV |
| Patronu tips | Sds-plus |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 32 mm |
| Vada garums | 2 m |
| Ar dziļuma ierobežotāju | Jā |
| Ar reversu | Jā |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502365545 |

PERFORATORS GRUNDER Z1C-SKT-3211SV, 5.1 KG, 1500 W
- GRUNDER Z1C-SKT-3211SV ir efektīvs un uzticams perforators ar jaudīgu 1500 W motoru.
- Instrumenta viena gājiena enerģija ir 5 J.
- Atkarībā no darba veida var izvēlēties starp 3 darba režīmiem: caurumošana, urbšana, urbšana ar caurumošanu.
- Neslīdošā gumijas rokturis un 2 metrus garais vads ļauj justies droši un brīvi pārvietoties darba laikā.
- Perforators ir aprīkots ar SDS-plus skavu ātrai urbju maiņai.
- Komplektā ietilpst somiņa ērtai pārnēsāšanai un uzglabāšanai, 3 urbji, 2 kalti, smērviela un aizsardzība pret putekļiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PERFORATORS GRUNDER 1500W SDS+