KĀPŅU LEŅĶIS CEZAR. ZELTA 2000X20MM
Preces kods: 502416327
€4,30
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 20 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 20 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416327 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPŅU LEŅĶIS CEZAR. ZELTA 2000X20MM