Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Segmentu garums | 2 cm |
| Segmenta platums | 2 cm |
| Mozaīkas veids | Stikls |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Mozaīkas flīzes garums | 30 cm |
| Mozaīkas flīzes platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.09 |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Pārbaudīt toni un kvalitāti pirms mozaīku līmēšanas. Uz ielīmētām mozaīkām pretenzijas netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502454536 |
FLĪZES DOMOLETTI A564, 20 MM X 20 MM
DOMOLETTI mozaīkas flīzes jūsu mājoklim piešķirs greznību un eleganci.
- Šīs mozaīkas flīzes ir izgatavotas no stikla un akmens gabaliņiem, kas piešķir mirdzošu vizuālo pievilcību.
- Viena kvadrātveida flīze ar izmēriem 30 × 30 cm sastāv no daudziem maziem segmentiem dažādos brūnā toņos.
- Flīžu biezums ir 8 mm, kas nodrošina to izturību.
- Šīs flīzes ir paredzētas lietošanai iekštelpās. Kombinācijā ar citiem interjera materiāliem, izmantojot tikai dažas flīzes vai pārklājot lielākas platības, mozaīkas var nodrošināt interesantus risinājumus vannas istabām, virtuvēm un citām mājokļa telpām.
Izveidojiet savu sapņu interjeru ar DOMOLETTI!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MOZAĪKA STIKLA A564 30X30X0.8 (9)