FLĪZE DAYBREAK BIAN MAT 29.8X59.8(1.6)
€11,74
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PARADYZ |
|---|---|
| Garums | 29.8 cm |
| Platums | 59.8 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Ceramika Paradyz |
| Kolekcija | Daybreak |
| Modelis | Bianco |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 9 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.6 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502674753 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE DAYBREAK BIAN MAT 29.8X59.8(1.6)