Produkta informācija
| Ražotājs | TRUPER |
|---|---|
| Garums | 114 cm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Truper |
| Darbības zonas platums | 16 cm |
| Svars | 1.13 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502695713 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA CLASSIC GARDENER 114CM