Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Svars | 6.2 kg |
| Jauda | 2200 W |
| Maksimālais darba spiediens | 160 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 510 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 8 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | Augstspiediena pistole: G 180 Q Vario Power Jet uzgalis Dubļu frēze Augstspiediena šļūtene: 8 m 3/4" dārza šļūteņu savienošanas adapters |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502788001 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS K 6 EU