KĀRBA SHELLBOX2-V. AR SPAILI 0.2-4MM2 G
€3,14
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ETELEC |
|---|---|
| Zīmols | - |
| Modelis | MJBF222 |
| Savienošanas vadu diametrs | 2 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 32 mm |
| Augstums | 16 mm |
| Platums | 42.5 mm |
| Svītrkods | 502827017 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA SHELLBOX2-V. AR SPAILI 0.2-4MM2 G