GRĪDLISTES PVC 80X15X2.2M PELĒKAS (10)
€3,68
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | Status Line |
| Biezums | 1.5 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502834931 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLISTES PVC 80X15X2.2M PELĒKAS (10)