FLĪZE AKM POR FEROE PEARL M 60X60 (1.42)
€12,76
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STN CERAMICA |
|---|---|
| Garums | 59.5 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stn Ceramica |
| Kolekcija | - |
| Modelis | FEREO PEARL |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.41 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502844597 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE AKM POR FEROE PEARL M 60X60 (1.42)