Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 300 mm |
| Platums | 80 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Krāsa: Pelēka |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500484106 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURUMPLATE 80X300X2 ZN