PLATE SAVIENOJUMU SPEC. 2,5 X 64 X 177
€0,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 175 mm |
| Platums | 65 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 2.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 500523530 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLATE SAVIENOJUMU SPEC. 2,5 X 64 X 177