Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Uzgaļu turētājs |
| Zīmols | Irimo |
| Modelis | 105-48-1 |
| Garums | 25 mm |
| Diametrs | 11.9 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502430215 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: 1/4 SOCKET HOLDER 1/4 INSIDE SQUARE