AERATORS AND SCARIFIER GRUNDER 1500W 35CM
€62,42
Pieejams uzreiz
Product information
| Aeratora tips | Elektriskais |
|---|---|
| Jauda | 1500 W |
| Darbības dziļums | -12 - 10 mm |
| Savākšanas maisa tilpums | 45 l |
| Regulējamo pozīciju skaits | 5 |
| Produkta veids | Aeratori |
| Zīmols | Grunder |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās., Dzeltens krās., Pelēka krās. |
| Krāsa | Dzeltena krās., Pelēka krās. |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Svars | 11.5 kg |
| Darbības platums | 360 mm |
| Savākšanas maiss | Jā |
| Sūnu grābekļa vārpstas | Jā |
| Skarifikācijas vārpsta | Jā |
| Pļaujmašīnas asmeņu skaits | 20 |
| Regulējams augstums | Jā |
| Centrālā augstuma regulēšana | Jā |
| Darbības plūsmas tips | Stumjams |
| Spriegums | 230 V |
| Dzinēja ātrums | 3600 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502585556 |
AERATOR GRUNDER A03-002A, 1500 W
If your lawn suffers from moss, insufficient light and lack of air, it is time to aerate the green lawn.
With the GRUNDER aerator A03-002A you can help your lawn recover and effectively eliminate moss.
With aerated soil, biological processes occur faster, plants absorb nutrients better and grass grows thicker and healthier.
With the GRUNDER aerator A03-002A you can help your lawn recover and effectively eliminate moss.
With aerated soil, biological processes occur faster, plants absorb nutrients better and grass grows thicker and healthier.
- Powerful (1500 W) and durable aerator with a large (45 liter) moss collection basket.
- Aerator working depth is 12 mm.
- Height adjustable in 5 positions.
- Light, maneuverable and with a foldable handle for convenient transport and storage.
- The device has a 36 month warranty. Warranty for legal entities - 12 months.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AERATORS AND SCARIFIER GRUNDER 1500W 35CM