Product information
| Jauda | 750 W |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 8 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 6 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 100 |
| Kompresora tips | Neeļļojamie |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Black & Decker |
| Spriegums | 230 V |
| Trokšņa līmenis | 55 dB |
| Kompresora motora tips | Neiesmērēts |
| Krāsa | Melna krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502631335 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AIR COMPRESSOR BXCMS106HE 6L 750W