Product information
| Produkta veids | Elektriskie sūkņi |
|---|---|
| Garums | 21.5 cm |
| Platums | 4.9 cm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | EasyPump 3,6V |
| Augstums | 10.6 cm |
| Vispārējie izmēri | 4.9 x 10.6 cm |
| Pieslēgt pie 12V automašīnas kontaktligzdas | Nē |
| Var izlaist gaisu | Nē |
| Uzgaļu skaits | 3 |
| Papildus informācija | USB-C uzlādes savienojums, Maksimālais spiediens: 10 bāri |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502233328 |
BOSCH EASYPUMP PUMP 3.6V
Small tool, great performance: EasyPump is Bosch's intuitive air pump for all applications up to 10.3 bar pressure. The device's real-time measurements and preset function ensure convenient and precise inflation. The pump has a clear interface and a bright display that is readable in daylight. Its compact and lightweight design makes it an ideal portable helper. EasyPump is equipped with various adapters that are neatly stored in a storage compartment, and with it you can inflate all types of tires (such as car, bicycle), balls (such as soccer balls) and even small water sports accessories. Inflation has never been easier.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AIR PUMP ACCU. EASYPUMP 3AH 3.6V