AL. SAV.LENTE GRĪD. T13 1MMAT.ZELTA.
Product code: 502414360
€1,40
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Platums | 13 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Savienotāj skava/lenta |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502414360 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AL. SAV.LENTE GRĪD. T13 1MMAT.ZELTA.