Product information
| Jauda | 600 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 12000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 9021AA |
| Svars | 1.7 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Regulējams ātrums | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502324076 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE GRINDER 9020AA 600W 125MM