Product information
| Darbības zonas garums | 18 mm |
|---|---|
| Diametrs | 38.1 mm |
| Montāžas veids | Noapaļots |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 56 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502263175 |
Apaļš augšējais frēze kokam. 8 mm kātam (urbumam). Piemērots gan profesionāļiem, gan amatieriem.
- Darba zona: D18 ; H38
- Kopējais garums: 56 mm
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APAĻOŠANAS FRĒZE HAUSHALT 38.1X18MM