Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 20 mm |
| Platums | 23 mm |
| Produkta veids | Būvniecības skava |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 0.5 mm |
| Ar skrūvi | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Pastiprināts | Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502227994 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APDARES DĒĻU SKAVAS NR 1 100 GAB.