BELT AND DISC SANDING MACHINE BTS 900 370W
€126,83
Pieejams uzreiz
Product information
| Slīpēšanas stieņu garums | 915 mm |
|---|---|
| Slīpēšanas stieņu platums | 100 mm |
| Jostas kustību ātrums, m/min | 438 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Produkta veids | Elektriskā lentes slīpmašīna |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | BTS900 |
| Svars | 18.3 kg |
| Jauda | 370 W |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 640 x 475 x 375 mm |
| Barcode | 502394580 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BELT AND DISC SANDING MACHINE BTS 900 370W