BLĪVLENTE BRIKO 20 X 30 NELĪPOŠA 2M (10)
€1,77
Pieejams uzreiz
Product information
| Lentas pielietojums | Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai |
|---|---|
| Garums | 2 m |
| Platums | 20 mm |
| Līpošs | Nē |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Briko |
| Materiāls | Porolons |
| Krāsa | Balta krās. |
| Biezums | 30 mm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502225071 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLĪVLENTE BRIKO 20 X 30 NELĪPOŠA 2M (10)