Product information
| Lentas pielietojums | Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai |
|---|---|
| Garums | 2 m |
| Platums | 8 mm |
| Līpošs | Jā |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Briko |
| Materiāls | Porolons |
| Krāsa | Balta krās. |
| Biezums | 10 mm |
| Daudzums iepakojumā | 10 m |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 502225073 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRICK SEALING TAPE 8X10 GLUE 2M (30)