Product information
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Garums | 6 mm |
| Platums | 14 mm |
| Augstums | 26 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Barcode | 501999638 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSH 30-06-001-H