Product information
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Modelis | 30-19-024-H |
| Garums | 6.5 mm |
| Platums | 9.5 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Barcode | 501999680 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSH 30-19-024-H